logo warzywniak
pl | en
logo FWG Galeria Warzywniak funkcjonuje w ramach
działań Fundacji Wspólnota Gdańska

Czw. 29 czerwca 2017

<--    czerwiec 2017   -->
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  • Sb

Facebook

Zajrzyj

Oliwska Akademia SztukiVIVA OLIVAROZDROŻA WOLNOŚCI

Polecamy

Kontakt

Galeria Sztuki Warzywniak
ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, 80-320 Gdańsk Oliwa
tel./fax 58 345 2967

biuro Fundacji Wspólnota Gdańska 
ul. Opata Jacka Rybińskiego 24, 80-320 Gdańsk Oliwa
tel./fax 58 345 2967

Andrzej Stelmasiewicz
Prezes Zarządu Fundacji Wspólnota Gdańska
tel. komórkowy 601 622 222
e-mail:  a.stelmasiewicz@aste.pl

Marzena Świtała
Koordynator Projektów
(Rozdroża Wolności, Oliwskie Święto Książki, Viva Oliva, Wigilia Oliwska)
tel. komórkowy 501 743 555
e-mail: m.switala@wspolnotagdanska.pl

Natalia Filipionek-Rybińska
Specjalista ds. promocji / Koordynator Projektów Edukacyjnych  
(Akademia Gdańskich Lwiątek, Gdańska Akademia Przedszkolaków, Konkurs na piosenkę o Gdańsku)
tel. komórkowy 501 743 572
e-mail: n.filipionek@wspolnotagdanska.pl

Anna Miler
Koordynator Projektów Edukacyjnych 
(Gdańska Akademia Przedszkolaków, Akademia Gdańskich Lwiątek)
tel. komórkowy 517 599 027
e-mail: gap@wspolnotagdanska.pl; agl@wspolnotagdanska.pl

Ewa Labenz

Koordynator Projektów
(Skarby Oliwian, Koordynator Woontariatu)
tel. komórkowy 519 166 301
e-mail: e.labenz@wspolnotagdanska.pl

Elżbieta Rolbiecka
Kierownik Administracji
tel. komórkowy 519 166 302
e-mail: e.rolbiecka@wspolnotagdanska.pl

Justyna Rostkowska
Główna Księgowa
tel. komórkowy 501 510 329
e-mail: j.rostkowska@wspolnotagdanska.pl

Adam Rolbiecki
Specjalista ds. technicznych
tel. komórkowy 517 599 021
e-mail: a.rolbiecki@wspolnotagdanska.pl 

 

 

wróc do góry

polityka prywatności ciasteczka (cookies) www.wspolnotagdanska.pl